Čas je jediný majetek, který se nedá vlastnit, natož rozmnožit. Vážíme si vašeho času » autoinvest
přihlásit se

Zotify

Od investora pro investory. Nezávislá ZONKY statistika + notifikace nových půjček na tržišti.
Zatím nejste investor, ale potřebujete si půjčit? Ano, chci si půjčit.

Aktualizace: Navýšení limitů na 900 000 Kč a 120 měsíců.

Zotify.cz končí dne 1.11.2021

Od 1.11.2021 nebude možné investovat do nových půjček manuálně na čemž je závislý celý projekt Zotify včetně autoinvestu. Tímto dnem dojde k ukončení Zotify.
Více se můžete dočíst na stránkách Zonky: https://zonky.cz/informace-k-ukonceni-manualniho-investovani/

Děkuji vám všem, kteří jste tento projekt dlouhých 5 let podporovali, zasílali dary či se podíleli na vývoji svými náměty.
Přeji vám mnoho úspěchů nejen v investicích, ale i v osobním životě.

#11130 Já a můj syn

Dobrý den,
ocitám se ve velmi špatné situaci, kde se stále potýkám s jedním a tím samým. Za celý svůj život, jsem se necítila, jako ted. Jen proto, že jsem důvěřívá, a to ve směru, že jsem pracovala bezohledu na to, zda mám nebo nemám smlouvu. Pak jsem ,ale težce onemocněla a podrobila se pěti , velmi náročným operacím, kdy jsem pak zůstala bez finančních prostředků a po té mi byl odebrán, jaký výraz, můj , vlastní syn, Mirek, o kterého jsem se řádně starala, celý život. Byla jsem nucena žádat o důchod, kdy lhůta na přiznání důchodu , byla velmi dlouhá. Invalidní důchod mi , sice byl přiznán, druhý stupen, ale syna mi to už nevrátilo. Syna si vzal do své péče, stát, se vším všudy. Mirek je na tom hodně psychicky špatně, protože nás oddělil stát a právě na zíkladě podaného návrhu , u soudu, bojuji o svého syna , zpátky. Soud mi , ale nastavil podmínky, které musím splnit. Trvalý pobyt, žádné dluhy, ale u toho to právě stále troskotá. Jelikož jsem čekala dlouho na přiznání důchodu, který pobírám dosud, jsem pracovat příliš , ze zdravotních důvodů , nebyla schopna, a tak jsem se , vlastně ocitla v situaci, kdy jsem začala dlužit na nájmu, a to je pro mou situaci s Mirkem, hodně zlé. Nemohu mu vysvětlit, jako postiženému, že jsem si teprve minulý měsíc našla dobrou práci, a začnu teprve vydělávat na to, abychom mohli spolu žít. Zaplatit vše , co je třeba , a co mi vlastně podmínil i soud, který se nebrání tomu, abych byla jeho opatrovnicí, ale musím mít vše poplaceno. A o tohle jsem , právě požádala vás, kdy jsem se od známého o vás dověděla, protože nebudu popírat, mám , teda , už splácím ze mzdy i exekuci, která není zvládnutelná. Vaše pomoc je mi ted velkým přínosem, zaplatím uvedený dluh, a mohu tak soudu, nejen dokázat, že není obav, ale mám dobrou práci, která mě baví a invalidní důchod. Pokud soud rozhodne pak, v můj prospěch, po doložení patřičných dokladů o platbách, není důvod, nežít spolu, a i v menším bytě, který v současnosti pohledávám, abychom neměli se synem velké , a zbytečné výdaje, ale byli tak sch

Zobrazit na ZONKY
Chcete také půjčku?
Simplecoin.cz
Investovalo

lidí

Investováno

55 000 z 55 000 Kč

Za úrok

19,99%

Délka splácení

38 měsíců

Zbývá k investování

zainvestováno (za 16894d 16h)

Rating

19,99 rizikové

Půjčka

Hodnota půjčky: 55 000,00 Kč
Délka půjčky: 38 měsíců
Úroková sazba půjčky: 19,99%
 
Měsíční splátka: 1 965,12 Kč
 
Celkově splacené: 74 674,41 Kč
Zaplacené úroky: 19 674,41 Kč
ZONKY poplatek: 1 100,00 Kč
 
Celkové náklady klienta: 74 674,41 Kč

Investice částky Kč  

Investice: 200,00 Kč
Délka půjčky: 38 měsíců
Úroková sazba půjčky: 19,99%
 
Měsíčně se mi vrátí: 7,15 Kč
 
Celkový hrubý výnos: 71,54 Kč
ZONKY poplatek: 3,58 Kč
Daň: 10,19 Kč
 
Celkový čistý výnos: 57,77 Kč

Graf průběhu zainvestování

2016 - 2021 © Karel Lang

TOPlist